7 фраз, які говорять своїм дітям всі хороші мами

7 фраз, які говорять своїм дітям всі хороші мами

Діти
12.02.2019
Ми вибрали найпотрібніші фрази, які важливо чути кожній дитині.

"Ти можеш!"

Кожна хороша мама повинна щиро вірити, що її дитина здатна на багато що. Тільки завдяки такій трансляції у малюка з'явиться впевненість у власних силах. А з потужною підтримкою за спиною - йому і гори будуть по плечу.

"Я в тебе вірю"

Слова, сказані мамою, практичні завжди стають внутрішнім голосом самої дитини. І віра в власних дітей не просто надихає, вона здатна перевернути світ.

«Хочеш дізнатися про це?»

Кожній дитині спілкування важливо як повітря. Це доведено численними дослідженнями. Став дитині якомога більше питань протягом дня, розповідай історії або просто говори про те, як пройшов твій день.

«Давай спробуємо разом»

Хороша мама повинна не тільки давати завдання, але і бути поруч, якщо щось раптом не виходить. Не бійся пропонувати підтримку і дай зрозуміти, що ти в будь-який момент - поруч, щоб прийти на допомогу.

«Як у тебе це вийшло?»

Психологи визнали, що не завжди класична похвала у формі «Молодець» йде дитині на користь. Іноді малюкові просто важливо знати, що його зусилля помітили і оцінили. Повір, задавши це питання, ти побачиш гордість в очах свого чада.

"Як я можу допомогти?"

Підтримка і порозуміння - основа будь-якої сім'ї. Не кори дитину, якщо у неї раптом щось не вийшло. Просто запропонуй свою допомогу і скажи, що ти пишаєшся її зусиллями.

«Я люблю тебе навіть тоді, коли розсерджена»

Безумовна любов, яка не залежить від оцінок в школі або зауважень вихователів, - то, що насправді потрібно нашим дітям. І якщо ти хочеш бути по-справжньому хорошою мамою, не забувай говорити ці слова кожен день.
Думки наших читачок (0)
Залишити свою думку
Прокоментувати
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Як розслабитися, якщо у тебе маленька дитина?
Багато мам думають, що це неможливо. Але даремно - ViWa.com.ua показує, що все реально і дає кілька простих порад, які допоможуть тобі і малюкові стати спокійніше.
Найскладніший звук: як навчити дитину вимовляти букву «Р»
Твоїй увазі - нескладні комплекси вправ, які підходять для домашніх занять з малюком, а також огляд причин і можливих способів вирішення проблеми.
Чому застуду у дитини потрібно лікувати швидко?
Всі діти хворіють - це їх спосіб знайомства із зовнішнім світом і адаптації до нього. Симптоми захворювання переслідують дітей постійно, і батьки перестають звертати на
Як навчити дитину читати швидко і правильно
Вчимо правильному читанню дітей-дошкільнят, учнів першого і другого класу, а також дітей більш старшого віку.
5 міфів про дітей, які заважають жити щасливо
Нав'язані суспільством стереотипи про виховання дітей не завжди виявляються правдою.